Az NB III. Nyugati csoportjának 34., egyben utolsó fordulójában, mint már arról beszámoltunk kiütéses győzelmet aratott együttesünk a Gyirmót FC fiókcsapata felett, a találkozót ide kattintva lehet teljes egészében megtekinteni.

A feljutó győriek vereséggel búcsúztak a harmadosztálytól, bár a volt kaposvári, Kulcsár Kornél góljával még ők szereztek vezetést végül a hazai pályán játszó Csepel kétgólos győzelmet aratott.
A versenykiírás szerint a már korábban kizárt Tatabánya FC mellett a Diósd, a Komárom VSE, a Hévíz SK és a Sárvár FC esett ki a harmadik vonalból.

A forduló eredményei: Budapest Honvéd-MFA. II.–III. ker. TVE 0–2, Csepel FC–ETO FC Győr 3–1, Tarr Andráshida SC–FC Ajka 1–2, Érdi VSE–Puskás Akadémia FC 2–2, VLS Veszprém–Komárom VSE 2–1, Hévíz SK–Videoton FC II. 3–1, Sárvár FC–Csornai SE 0–0. A Diósd csapata szabadnapos volt.

NB III. Nyugaticsoport záróforduló utolsó bajnoki foci labdarúgás további eredmények