blogavatar

A Kaposvári Rákóczi FC blogja. A somogyi megyeszékhely labdarúgó csapata jelenleg az NB III. Nyugati csoportjában szerepel, de a vezetőség, a szakmai stáb valamint a játékosok is mindent megtesznek azért, hogy a jövőben újra magasabb osztályban szerepelhessen a klub.

Utolsó kommentek

Címkefelhő

NB III. (35),Kaposvár (35),foci (33),Kaposvári Rákóczi FC (29),Rákóczi (27),Nyugaticsoport (24),labdarúgás (23),Rákóczi FC (20),győzelem (19),hajrákóczi (17),magyarfoci (13),U19 (9),U17 (8),NB II. (8),utánpótlás (8),U15 (8),előzetes (8),BFLA (8),upfoci (8),U16 (7),U14 (7),NB I. (7),bronzérem (6),Nyugati csoport (6),vereség (6),további eredmények (5),Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia (5),Hujber Tamás (5),eredmények (4),Komárom (4),harmadik hely (4),galéria (4),Bene Ferenc (4),Nyugaticsport (4),soccer (4),sport (3),Artner Tamás (3),Pécs (3),Bene Akadémia (3),Kecskemét (3),3 pont (3),Diósd (3),Ajka (3),gólkirály (3),gól (3),up (3),MLSZ (3),dobogó (3),III. ker. TVE (3),29. forduló (3),bajnokcsapat (3),NB III (3),tabella (3),NB III. Nyugati csoport (2),football (2),Székesfehérvár (2),eztörtént (2),bajnok (2),cél a bajnoki cím (2),Csepel (2),27. forduló (2),Videoton (2),bentmaradás (2),győzni szeretnénk (2),FC Ajka (2),Újpest (2),Vác (2),Szakály Attila (2),bajnoki cím (2),fotó (2),30. forduló (2),Komárom VSE (2),blog (2),változás (2),három pont (2),bajnokság (2),DVTK (2),Felcsút (2),széria (2),Labdarúgás (2),fotók (2),Ivancsics Gellért (2),stadion (2),PMFC (2),döntetlen (2),3 (2),Gyirmót FC Győr II. (2),Hévíz (2),Veszprém (2),akadémia (2),visszaszámlálás (2),Érd (2),Érdi VSE (2),kiállítás (2),NB III. (2),erősítés (1),siker (1),Nagy Krisztián (1),értékelő (1),Szentlőrinc (1),szezonzáró (1),PAFC (1),Kaposvári Rákóczi BFLA (1),Lendva (1),Koprivinca (1),Lang Róbert (1),Lang Róbert fotó (1),edzőmeccsek (1),Fodor Marcell (1),Andorka Péter (1),U18 (1),szerződés (1),Rákózci (1),új igazolás (1),Videoton II. (1),Bene Ferenc (1),NB I (1),labdarúgs (1),Puskás Akadémia (1),éremátadás (1),első hely (1),Konrád László (1),NB II (1),Waltner Róbert (1),videó (1),záróforduló (1),játékosok (1),szlovén (1),Csorna (1),Győr (1),Gyirmót II. (1),elmaradt (1),Langfotó (1),elmaradt meccs (1),szépvoltfiúk (1),meglepetés (1),elsőre (1),Hadaró Valentin (1),ünneplés (1),NB3 (1),vége (1),szezonzárás (1),Cseri út (1),győzelmi széria (1),horvát (1),harmadikhely (1),Puskás Akadémia FC II (1),felkészülés (1),magyar futball (1),sorozat (1),Gyirmót II (1),31. forduló (1),Nagy Krisztián (1),Grosics Akadémia (1),gólzápor (1),jó sorotat (1),Miskolc (1),Kollega Krisztián (1),Wlatner Róbert (1),Pintér András (1),utolsó bajnoki (1),labdarágás (1),győznikéne (1),egypont (1),sokhelyzetkimaradt (1),góltkénelőni (1),Meglepetés (1),Fricska (1),hárompont (1),U16ű (1),nyernikell (1),Kaposvári Rákóczi FC (1),negyedik hely (1),Budapest Honvéd II (1),Labdarúgó Akadémia (1),gólzsák (1),Illés Akadémia (1),SZEOL (1),Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia (1),magyar foci (1),húsvét (1),menetrend (1),Kaposvári Rákóczi (1),ezttörtént (1),nemtréfa (1),stadionfelújítás (1),Rákóczi-stadion (1),modernizálás (1),visszavágó (1),felújítás (1),meghívás (1),elindult (1),vacsora (1),beszálló (1),titok (1),piros lap (1),sajtó (1),sajtótájékoztató (1),esemény (1),pofon (1),rákóczifc (1),1 (1),eltiltás (1),Rákóczi (1),egynap (1),UTE (1),Haladás (1),Pál Tamás (1),Kaposfüred (1),harmadosztály (1),forduló (1),Balajcza Szabolcs (1),Balázs Benjámin (1),toborzó (1),fiatalok (1),gyerekek (1),képek (1),sportfotók (1),Ferencváros (1),Sopron (1),Magyar Labdarúgó Szövetség (1),Licenc (1),Waltner-csapat (1),FTC (1),Kraci (1),időpont (1),Videoton FC II. (1),Zsivoczky Péter (1),III. kerület (1),Budapest Honvéd (1),győzni akarunk (1),kell a három pont (1),Hajrákóczi (1),pedigjóvolt (1),ellenőr (1),Fegyelmi Bizottság (1),büntetés (1),pirotechnika (1),negyedikhely (1),Labdarúgó (1),start (1),futball (1),csakamagyarfoci (1),mennyeibajnokság (1),nyugaticsoport (1),meccs (1),Akadémia (1),Vasas (1),III. ker (1),megvan (1)

A záróforduló eredményei

Az NB III. Nyugati csoportjának 34., egyben utolsó fordulójában, mint már arról beszámoltunk kiütéses győzelmet aratott együttesünk a Gyirmót FC fiókcsapata felett, a találkozót ide kattintva lehet teljes egészében megtekinteni.

A feljutó győriek vereséggel búcsúztak a harmadosztálytól, bár a volt kaposvári, Kulcsár Kornél góljával még ők szereztek vezetést végül a hazai pályán játszó Csepel kétgólos győzelmet aratott.
A versenykiírás szerint a már korábban kizárt Tatabánya FC mellett a Diósd, a Komárom VSE, a Hévíz SK és a Sárvár FC esett ki a harmadik vonalból.

A forduló eredményei: Budapest Honvéd-MFA. II.–III. ker. TVE 0–2, Csepel FC–ETO FC Győr 3–1, Tarr Andráshida SC–FC Ajka 1–2, Érdi VSE–Puskás Akadémia FC 2–2, VLS Veszprém–Komárom VSE 2–1, Hévíz SK–Videoton FC II. 3–1, Sárvár FC–Csornai SE 0–0. A Diósd csapata szabadnapos volt.

NB III. Nyugaticsoport záróforduló utolsó bajnoki foci labdarúgás további eredmények

Tovább

A Komárom okozta a forduló meglepetését

Arról már beszámoltunk, hogy csapatunk négygólos vereséget szenvedett Ajkán, de nézzük, hogyan alakultak a 33., utolsó előtti forduló eredményei.

A Komárom VSE a forduló meglepetését szolgáltatta azzal, hogy legyőzte a tabella második helyén álló Érdet. A Csorna–Budapest Honvéd II. és a Gyirmót II.–Csepel összecsapás is döntetlennel ért véget. Megszakadt a III. kerületiek kilenc mérkőzés óta tartó nyeretlenségi szeriája, hiszen Kenesei Krisztiánék nyerni tudtak a Hévíz ellen. A bajnok Győr a Sárvár ellen is begyűjtötte a három pontot, míg a diósdi együttes ezen a héten sem állt ki.

További eredmények: Videoton FC II.–VLS Veszprém 1–2, Komárom VSE–Érdi VSE 5–2, Csornai SE–Budapest Honvéd-MFA II. 2–2, III. ker. TVE–Hévíz SK 1–0, Diósd–Tarr Andráshida SC 0–3 (játék nélkül), Gyirmót FC Győr II.–Csepel FC 0–0, ETO FC Győr–Sárvár FC 2–0.

Tovább

Egyre közelebb a bronzérem

Mint arról már beszámoltunk sorozatban az ötödik győzelmünket arattuk a Puskás Akadémia FC II. felett, így egyre közelebb kerültünk ahhoz, hogy bronzéremmel zárjuk a szezont. Az Ajka meglepetésre kikapott a Sárvártól, így már öt pontossá nőtt az előnyünk a Veszprém megyeiekkel szemben. A III. kerülteben elért sikerének köszönhetően az Érd már biztosan nem végezhet a második helynél hátrébb, míg az ETO FC Győr továbbra is hét ponttal vezeti a bajnokságot, így a következő fordulóban akár meg is nyerheti azt. A Diósd és a Komárom is kikapott ebben a fordulóban, így biztossá vált, hogy a kizárt Tatabánya mellett nekik is búcsúzniuk kell a harmadosztálytól.

A 31. forduló további eredményei: Csornai SE–Hévíz SK 2–0, III. ker. TVE–Érdi VSE 0–1, Komárom VSE–Tarr Andráshida SC 0–1, Diósd–Csepel FC 0–2, FC Ajka–Sárvár FC 1–4, Gyirmót FC Győr II.–ETO FC Győr 0–2, Budapest Honvéd-MFA II.–VLS Veszprém 7–1. A Videoton FC második csapata szabadnapos volt.

NB III. Nyugaticsoport további eredmények eredmények 31. forduló bronzérem

Tovább

Kikapott az Ajka, felkerültünk a dobogóra

A forduló rangadóján a listavezető ETO FC Győr együttese gólgazdag mérkőzésen legyőzte a harmadik helyen álló Ajkát. A Veszprém megyeiek így visszacsúsztak a negyedik helyre, így csapatunk ennek és a Komárom elleni sikernek köszönhetően újra felkerült a dobogóra. Az érdiek fordulatos találkozón szereztek három pontot, így már biztos, hogy a dobogón zárják a bajnokságot. A szomszédvári rangadón nem bírt egymással a Gyirmót második csapata és a Csorna, míg az Andráshida–Videoton II. találkozó is döntetlennel zárult. A Veszprém és a Sárvár is fontos kiesési rangadót tudott megnyerni. Következő ellenfelünk, a Puskás Akadémia FC második csapata Csepelen tudott nyerni.

A 30. forduló további eredményei: VLS Veszprém–Hévíz SK 1–0, Sárvár FC–Diósd 2–1, ETO FC Győr–FC Ajka 4–2, Gyirmót FC Győr II.–Csornai SE 0–0, Érdi VSE–Budapest Honvéd-MFA II. 3–2, Csepel FC–Puskás Akadémia FC II. 1–2, Tarr Andráshida SC–Videoton FC II. 2–2. A III. ker. TVE csapata szabadnapos volt.

#hajrákóczi

Tovább

Volt játékosunk triplájával nyert a Győr

Az NB III. Nyugati csoport 29. fordulójában kiütéses győzelemmel (volt játékosunk Kulcsár Kornél triplázott) növelte tovább előnyét az ETO FC Győr, mivel az üldöző Érd csupán döntetlenre végzett a Hévíz otthonában. A harmadik helyen álló Ajka nyert a Gyirmót második csapata ellen, így továbbra is őrzi egy pontot előnyét együttesünkkel szemben.

A forduló eredményei: Csornai SE–VLS Veszprém 1–0, Hévíz SK–Érdi VSE 0–0, III. ker. TVE–Tarr Andráshida SC 1–3, Komárom VSE–Csepel FC 1–1, Diósd–ETO FC Győr 0–5, Puskás Akadémia FC II.–Sárvár FC 1–2, FC Ajka–Gyirmót FC II. 2–0.