blogavatar

A Kaposvári Rákóczi FC blogja. A somogyi megyeszékhely labdarúgó csapata jelenleg az NB III. Nyugati csoportjában szerepel, de a vezetőség, a szakmai stáb valamint a játékosok is mindent megtesznek azért, hogy a jövőben újra magasabb osztályban szerepelhessen a klub.

Utolsó kommentek

Címkefelhő

NB III. (37),Kaposvár (35),foci (33),Kaposvári Rákóczi FC (30),Rákóczi (27),labdarúgás (24),Nyugaticsoport (24),Rákóczi FC (20),győzelem (19),hajrákóczi (19),magyarfoci (14),U19 (9),U17 (8),BFLA (8),U15 (8),utánpótlás (8),NB II. (8),upfoci (8),előzetes (8),NB I. (7),U16 (7),U14 (7),Nyugati csoport (6),vereség (6),bronzérem (6),Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia (5),Hujber Tamás (5),további eredmények (5),Komárom (4),Bene Ferenc (4),Artner Tamás (4),eredmények (4),MLSZ (4),harmadik hely (4),galéria (4),Nyugaticsport (4),soccer (4),Pécs (3),Kecskemét (3),sport (3),29. forduló (3),Bene Akadémia (3),III. ker. TVE (3),gólkirály (3),gól (3),Ajka (3),dobogó (3),up (3),bajnokcsapat (3),NB III (3),3 pont (3),Diósd (3),tabella (3),Szakály Attila (2),27. forduló (2),Csepel (2),bentmaradás (2),változás (2),30. forduló (2),NB III. (2),fotó (2),stadion (2),FC Ajka (2),Labdarúgás (2),döntetlen (2),széria (2),Felcsút (2),bajnokság (2),football (2),három pont (2),Újpest (2),eztörtént (2),DVTK (2),Vác (2),Gyirmót FC Győr II. (2),3 (2),kiállítás (2),visszaszámlálás (2),felkészülés (2),Érd (2),Érdi VSE (2),akadémia (2),bajnok (2),győzni szeretnénk (2),Videoton (2),Veszprém (2),NB III. Nyugati csoport (2),cél a bajnoki cím (2),bajnoki cím (2),Székesfehérvár (2),fotók (2),PMFC (2),blog (2),Hévíz (2),Ivancsics Gellért (2),Komárom VSE (2),Videoton II. (1),Nagy Krisztián (1),Puskás Akadémia FC II (1),Lang Róbert (1),nevezés (1),harmadikhely (1),siker (1),előszezon (1),U18 (1),sorozat (1),edzőmeccsek (1),Koprivinca (1),első hely (1),Kaposvári Rákóczi BFLA (1),31. forduló (1),PAFC (1),Konrád László (1),Puskás Akadémia (1),videó (1),Waltner Róbert (1),elmaradt meccs (1),horvát (1),éremátadás (1),Lang Róbert fotó (1),magyar futball (1),utolsó bajnoki (1),záróforduló (1),gólzápor (1),Kollega Krisztián (1),Pintér András (1),Nagy Krisztián (1),szezonzáró (1),értékelő (1),Andorka Péter (1),Fodor Marcell (1),szerződés (1),új igazolás (1),Bene Ferenc (1),NB I (1),erősítés (1),labdarúgs (1),NB II (1),Gyirmót II. (1),vége (1),Langfotó (1),Győr (1),Csorna (1),Szentlőrinc (1),elmaradt (1),Cseri út (1),Miskolc (1),Grosics Akadémia (1),jó sorotat (1),győzelmi széria (1),játékosok (1),Lendva (1),Hadaró Valentin (1),ünneplés (1),Rákózci (1),szezonzárás (1),Gyirmót II (1),meglepetés (1),szlovén (1),szépvoltfiúk (1),NB3 (1),Wlatner Róbert (1),futball (1),győznikéne (1),egypont (1),sokhelyzetkimaradt (1),góltkénelőni (1),Meglepetés (1),Fricska (1),hárompont (1),U16ű (1),nyernikell (1),Kaposvári Rákóczi FC (1),negyedik hely (1),Budapest Honvéd II (1),Labdarúgó Akadémia (1),gólzsák (1),Illés Akadémia (1),SZEOL (1),Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia (1),magyar foci (1),húsvét (1),menetrend (1),Kaposvári Rákóczi (1),ezttörtént (1),nemtréfa (1),stadionfelújítás (1),Rákóczi-stadion (1),modernizálás (1),visszavágó (1),felújítás (1),meghívás (1),elindult (1),vacsora (1),beszálló (1),titok (1),piros lap (1),sajtó (1),sajtótájékoztató (1),esemény (1),pofon (1),rákóczifc (1),1 (1),eltiltás (1),Rákóczi (1),egynap (1),UTE (1),Haladás (1),Kaposfüred (1),harmadosztály (1),forduló (1),képek (1),Pál Tamás (1),Balajcza Szabolcs (1),toborzó (1),fiatalok (1),gyerekek (1),Balázs Benjámin (1),sportfotók (1),Kraci (1),Sopron (1),Magyar Labdarúgó Szövetség (1),Licenc (1),megvan (1),Ferencváros (1),Waltner-csapat (1),időpont (1),Videoton FC II. (1),FTC (1),Zsivoczky Péter (1),III. kerület (1),Budapest Honvéd (1),győzni akarunk (1),kell a három pont (1),Hajrákóczi (1),pedigjóvolt (1),ellenőr (1),Fegyelmi Bizottság (1),büntetés (1),pirotechnika (1),negyedikhely (1),Labdarúgó (1),labdarágás (1),start (1),csakamagyarfoci (1),mennyeibajnokság (1),nyugaticsoport (1),meccs (1),Akadémia (1),Vasas (1),III. ker (1),elsőre (1)

Volt játékosunk triplájával nyert a Győr

Az NB III. Nyugati csoport 29. fordulójában kiütéses győzelemmel (volt játékosunk Kulcsár Kornél triplázott) növelte tovább előnyét az ETO FC Győr, mivel az üldöző Érd csupán döntetlenre végzett a Hévíz otthonában. A harmadik helyen álló Ajka nyert a Gyirmót második csapata ellen, így továbbra is őrzi egy pontot előnyét együttesünkkel szemben.

A forduló eredményei: Csornai SE–VLS Veszprém 1–0, Hévíz SK–Érdi VSE 0–0, III. ker. TVE–Tarr Andráshida SC 1–3, Komárom VSE–Csepel FC 1–1, Diósd–ETO FC Győr 0–5, Puskás Akadémia FC II.–Sárvár FC 1–2, FC Ajka–Gyirmót FC II. 2–0.

további eredmények NB III. Nyugati csoport 29. forduló tabella

Tovább

Maradtunk a negyedik helyen

Ahogy arról már írtunk, nem tudtuk legyőzni a közel egy órát emberhátrányban futballozó Hévíz SK csapatát, így csak eggyel gyarapodott az eddig megszerzett 42 pontunk. Aki kedvet érez rá, ide kattintva végig nézheti, hogyan alakult ki a 0–0-s végeredmény.

A Csorna, mint az előzetesen várható volt győzelmet aratott Diósdon, így már csak egy pont az előnyünk Bognár Zsolt csapatával szemben. A dobogóért vívott küzdelemben viszont szerencsésen alakult a forduló, hiszen a Puskás Akadémia második csapata megverte az Ajkát, így a Veszprém megyeiek nem tudtak négy pontos előnyre szert tenni.

A 26. forduló további eredményei: Sárvár FC–III. kerületi TVE 2–1 (0–1), Tarr Andráshida SC–VLS Veszprém 2–1 (0–0), Diósd–Csornai SE 0–2 (0–1), Gyirmót FC Győr II.–Komárom VSE 3–0 (1–0), Csepel FC–Budapest Honvéd-MFA II. 0–0, FC Ajka–Puskás Akadémia II. 0–1 (0–0), ETO FC Győr–Videoton FC II 4–0 (2–0).

eredmények NB III. Nyugaticsoport foci Rákóczi FC hajrákóczi negyedik hely döntetlen tabella

#hajrákóczi

Tovább

Lecsúsztunk a dobogóról

Veszprémi vereségünket követően lecsúsztunk a dobogóról,  már csak a tabella negyedik helyét foglaljuk el. Az éllovas Érd, s közvetlen üldözője a Győr is győzni tudott, így kezdenek ellépni a mezőnytől, míg az Ajka komáromi sikerének köszönhetően már a harmadik helyen áll.