blogavatar

A Kaposvári Rákóczi FC blogja. A somogyi megyeszékhely labdarúgó csapata jelenleg az NB III. Nyugati csoportjában szerepel, de a vezetőség, a szakmai stáb valamint a játékosok is mindent megtesznek azért, hogy a jövőben újra magasabb osztályban szerepelhessen a klub.

Utolsó kommentek

Címkefelhő

NB III. (36),Kaposvár (35),foci (33),Kaposvári Rákóczi FC (30),Rákóczi (27),labdarúgás (24),Nyugaticsoport (24),Rákóczi FC (20),győzelem (19),hajrákóczi (18),magyarfoci (14),U19 (9),BFLA (8),utánpótlás (8),U17 (8),U15 (8),upfoci (8),NB II. (8),előzetes (8),NB I. (7),U16 (7),U14 (7),bronzérem (6),Nyugati csoport (6),vereség (6),Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia (5),további eredmények (5),Hujber Tamás (5),eredmények (4),Bene Ferenc (4),harmadik hely (4),MLSZ (4),Komárom (4),galéria (4),Nyugaticsport (4),soccer (4),up (3),Bene Akadémia (3),dobogó (3),Kecskemét (3),29. forduló (3),Pécs (3),Ajka (3),III. ker. TVE (3),Artner Tamás (3),gól (3),bajnokcsapat (3),tabella (3),Diósd (3),gólkirály (3),3 pont (3),NB III (3),sport (3),fotó (2),FC Ajka (2),NB III. (2),bentmaradás (2),változás (2),27. forduló (2),Szakály Attila (2),Csepel (2),stadion (2),DVTK (2),Vác (2),football (2),eztörtént (2),bajnokság (2),Felcsút (2),Labdarúgás (2),három pont (2),30. forduló (2),széria (2),Újpest (2),döntetlen (2),bajnoki cím (2),Érdi VSE (2),Érd (2),fotók (2),Veszprém (2),cél a bajnoki cím (2),bajnok (2),kiállítás (2),Székesfehérvár (2),3 (2),visszaszámlálás (2),akadémia (2),NB III. Nyugati csoport (2),Komárom VSE (2),Videoton (2),Gyirmót FC Győr II. (2),Ivancsics Gellért (2),győzni szeretnénk (2),blog (2),Hévíz (2),PMFC (2),Puskás Akadémia FC II (1),Waltner Róbert (1),harmadikhely (1),nevezés (1),Videoton II. (1),U18 (1),Konrád László (1),Koprivinca (1),edzőmeccsek (1),Lang Róbert (1),Nagy Krisztián (1),siker (1),Szentlőrinc (1),videó (1),PAFC (1),Puskás Akadémia (1),31. forduló (1),első hely (1),Kaposvári Rákóczi BFLA (1),sorozat (1),Lendva (1),utolsó bajnoki (1),éremátadás (1),magyar futball (1),szezonzáró (1),felkészülés (1),horvát (1),Kollega Krisztián (1),Pintér András (1),Nagy Krisztián (1),záróforduló (1),értékelő (1),erősítés (1),Andorka Péter (1),Fodor Marcell (1),szerződés (1),új igazolás (1),Bene Ferenc (1),NB I (1),Lang Róbert fotó (1),labdarúgs (1),NB II (1),gólzápor (1),Gyirmót II. (1),Langfotó (1),Győr (1),Csorna (1),játékosok (1),elmaradt (1),Cseri út (1),Miskolc (1),Grosics Akadémia (1),jó sorotat (1),győzelmi széria (1),szlovén (1),elmaradt meccs (1),Rákózci (1),ünneplés (1),szezonzárás (1),vége (1),Hadaró Valentin (1),Gyirmót II (1),szépvoltfiúk (1),NB3 (1),meglepetés (1),Wlatner Róbert (1),futball (1),győznikéne (1),egypont (1),sokhelyzetkimaradt (1),góltkénelőni (1),Meglepetés (1),Fricska (1),hárompont (1),U16ű (1),nyernikell (1),Kaposvári Rákóczi FC (1),negyedik hely (1),Budapest Honvéd II (1),Labdarúgó Akadémia (1),gólzsák (1),Illés Akadémia (1),SZEOL (1),Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia (1),magyar foci (1),húsvét (1),menetrend (1),Kaposvári Rákóczi (1),ezttörtént (1),nemtréfa (1),stadionfelújítás (1),Rákóczi-stadion (1),modernizálás (1),visszavágó (1),felújítás (1),meghívás (1),elindult (1),vacsora (1),beszálló (1),titok (1),piros lap (1),sajtó (1),sajtótájékoztató (1),esemény (1),pofon (1),rákóczifc (1),1 (1),eltiltás (1),Rákóczi (1),egynap (1),UTE (1),Haladás (1),Kaposfüred (1),harmadosztály (1),forduló (1),képek (1),Pál Tamás (1),Balajcza Szabolcs (1),toborzó (1),fiatalok (1),gyerekek (1),Balázs Benjámin (1),sportfotók (1),Kraci (1),Sopron (1),Magyar Labdarúgó Szövetség (1),Licenc (1),megvan (1),Ferencváros (1),Waltner-csapat (1),időpont (1),Videoton FC II. (1),FTC (1),Zsivoczky Péter (1),III. kerület (1),Budapest Honvéd (1),győzni akarunk (1),kell a három pont (1),Hajrákóczi (1),pedigjóvolt (1),ellenőr (1),Fegyelmi Bizottság (1),büntetés (1),pirotechnika (1),negyedikhely (1),Labdarúgó (1),labdarágás (1),start (1),csakamagyarfoci (1),mennyeibajnokság (1),nyugaticsoport (1),meccs (1),Akadémia (1),Vasas (1),III. ker (1),elsőre (1)

Kikapott az Ajka, felkerültünk a dobogóra

A forduló rangadóján a listavezető ETO FC Győr együttese gólgazdag mérkőzésen legyőzte a harmadik helyen álló Ajkát. A Veszprém megyeiek így visszacsúsztak a negyedik helyre, így csapatunk ennek és a Komárom elleni sikernek köszönhetően újra felkerült a dobogóra. Az érdiek fordulatos találkozón szereztek három pontot, így már biztos, hogy a dobogón zárják a bajnokságot. A szomszédvári rangadón nem bírt egymással a Gyirmót második csapata és a Csorna, míg az Andráshida–Videoton II. találkozó is döntetlennel zárult. A Veszprém és a Sárvár is fontos kiesési rangadót tudott megnyerni. Következő ellenfelünk, a Puskás Akadémia FC második csapata Csepelen tudott nyerni.

A 30. forduló további eredményei: VLS Veszprém–Hévíz SK 1–0, Sárvár FC–Diósd 2–1, ETO FC Győr–FC Ajka 4–2, Gyirmót FC Győr II.–Csornai SE 0–0, Érdi VSE–Budapest Honvéd-MFA II. 3–2, Csepel FC–Puskás Akadémia FC II. 1–2, Tarr Andráshida SC–Videoton FC II. 2–2. A III. ker. TVE csapata szabadnapos volt.

#hajrákóczi

Tovább

Kaposvári Rákóczi BFLA – csütörtökön bajnokot avathatnak

Győzelem esetén a Waltner-csapat bajnoki ünneplést rendezhetett volna Nyíregyházán, ám a dobogóért küzdő vendéglátó ellopta a show-t, ezzel elhalasztva a bajnokavatást. Csütörtökön, 14 órától, hazai pályán a Kecskemét legyőzésével bebiztosíthatja bajnoki címét az U19-es csapat, melynek előnye így is 13 pont a második Békéscsabával szemben. Az U14 szintén vereséget szenvedett Nyíregyházán, viszont az U15-ös csapat nagyon fontos győzelmet zsebelt be. Orsós Tamás ezúttal is eredményes tudott lenni, 22 bajnoki találatával pedig holtversenyben a góllövőlista élén áll. Az U17 és az U16 a Békéscsabát fogadta. Előbbi nyerni tudott, a dobogó pedig látótávolságba került, míg utóbbi bár 3:1-re is vezetett, mégis kikapott.

NB I. - U15
Bozsik Akadémia Nyíregyháza – Kaposvári Rákóczi BFLA 1:2 (0:1)
Rákóczi: Tóth, Szekeres (Szabó 79.), Walter, Szép (Horváth 61.), Kocsis, Kovács, Orsós, Baksai, Locz, Fridrich, Vörös. Vezetőedző: Horváth Miklós.
Gólszerzők: Orsós, Kocsis.

NB I. - U14
Bozsik Akadémia Nyíregyháza – Kaposvári Rákóczi BFLA 1:0 (1:0)
Rákóczi: Nagy, Mérei, Schuller, Fenyvesi, Gyenes, Pintér, Kinder, Fehérvári, Péterfi, Szederkényi (Kovács 60.), Csatos (Ferencz 65.). Vezetőedző: Horváth Zoltán.

NB II. - U19
Bozsik Akadémia Nyíregyháza – Kaposvári Rákóczi BFLA 2:0 (1:0)
Rákóczi: Bonnyai, Tranyek (Borbély 46.), Fiáth, Párkányi, Fonyódi, Horváth (Szilveszter 65.), Balogh (Bíró 52.), Herzsenyák (Rácz 59.), Vajda, Varga, Kulcsár. Vezetőedző: Waltner Róbert.

NB II. - U17
Kaposvári Rákóczi BFLA – Békéscsaba Labdarúgó Akadémia 1:0 (1:0)
Rákóczi: Iványi, Kalina, Tarcsa, Bradics, Németh (Böröczi 83.), Horváth (Pintér 80.), Guzorán, Zentai, Szántó (Bizderi 89.), Baki, Kálin. Vezetőedző: Richter Sándor.
Gólszerző: Horváth.

NB II. - U16
Kaposvári Rákóczi BFLA – Békéscsaba Labdarúgó Akadémia 3:5 (3:1)
Rákóczi: Boda, Deák, Albrecht, Palkovics, Kovács, Bekő, Török, Szente, Keresztes (Holoda 69.), Horváth (Galambos 76.), Székely (Nagy 11.). Vezetőedző: Miovecz Zoltán.
Gólszerzők: Palkovics, Albrecht, Kovács.

Tovább

Lecsúsztunk a dobogóról

Veszprémi vereségünket követően lecsúsztunk a dobogóról,  már csak a tabella negyedik helyét foglaljuk el. Az éllovas Érd, s közvetlen üldözője a Győr is győzni tudott, így kezdenek ellépni a mezőnytől, míg az Ajka komáromi sikerének köszönhetően már a harmadik helyen áll.