blogavatar

A Kaposvári Rákóczi FC blogja. A somogyi megyeszékhely labdarúgó csapata jelenleg az NB III. Nyugati csoportjában szerepel, de a vezetőség, a szakmai stáb valamint a játékosok is mindent megtesznek azért, hogy a jövőben újra magasabb osztályban szerepelhessen a klub.

Utolsó kommentek

Címkefelhő

NB III. (36),Kaposvár (35),foci (33),Kaposvári Rákóczi FC (30),Rákóczi (27),labdarúgás (24),Nyugaticsoport (24),Rákóczi FC (20),győzelem (19),hajrákóczi (18),magyarfoci (14),U19 (9),BFLA (8),utánpótlás (8),U17 (8),U15 (8),upfoci (8),NB II. (8),előzetes (8),NB I. (7),U16 (7),U14 (7),bronzérem (6),Nyugati csoport (6),vereség (6),Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia (5),további eredmények (5),Hujber Tamás (5),eredmények (4),Bene Ferenc (4),harmadik hely (4),MLSZ (4),Komárom (4),galéria (4),Nyugaticsport (4),soccer (4),up (3),Bene Akadémia (3),dobogó (3),Kecskemét (3),29. forduló (3),Pécs (3),Ajka (3),III. ker. TVE (3),Artner Tamás (3),gól (3),bajnokcsapat (3),tabella (3),Diósd (3),gólkirály (3),3 pont (3),NB III (3),sport (3),fotó (2),FC Ajka (2),NB III. (2),bentmaradás (2),változás (2),27. forduló (2),Szakály Attila (2),Csepel (2),stadion (2),DVTK (2),Vác (2),football (2),eztörtént (2),bajnokság (2),Felcsút (2),Labdarúgás (2),három pont (2),30. forduló (2),széria (2),Újpest (2),döntetlen (2),bajnoki cím (2),Érdi VSE (2),Érd (2),fotók (2),Veszprém (2),cél a bajnoki cím (2),bajnok (2),kiállítás (2),Székesfehérvár (2),3 (2),visszaszámlálás (2),akadémia (2),NB III. Nyugati csoport (2),Komárom VSE (2),Videoton (2),Gyirmót FC Győr II. (2),Ivancsics Gellért (2),győzni szeretnénk (2),blog (2),Hévíz (2),PMFC (2),Puskás Akadémia FC II (1),Waltner Róbert (1),harmadikhely (1),nevezés (1),Videoton II. (1),U18 (1),Konrád László (1),Koprivinca (1),edzőmeccsek (1),Lang Róbert (1),Nagy Krisztián (1),siker (1),Szentlőrinc (1),videó (1),PAFC (1),Puskás Akadémia (1),31. forduló (1),első hely (1),Kaposvári Rákóczi BFLA (1),sorozat (1),Lendva (1),utolsó bajnoki (1),éremátadás (1),magyar futball (1),szezonzáró (1),felkészülés (1),horvát (1),Kollega Krisztián (1),Pintér András (1),Nagy Krisztián (1),záróforduló (1),értékelő (1),erősítés (1),Andorka Péter (1),Fodor Marcell (1),szerződés (1),új igazolás (1),Bene Ferenc (1),NB I (1),Lang Róbert fotó (1),labdarúgs (1),NB II (1),gólzápor (1),Gyirmót II. (1),Langfotó (1),Győr (1),Csorna (1),játékosok (1),elmaradt (1),Cseri út (1),Miskolc (1),Grosics Akadémia (1),jó sorotat (1),győzelmi széria (1),szlovén (1),elmaradt meccs (1),Rákózci (1),ünneplés (1),szezonzárás (1),vége (1),Hadaró Valentin (1),Gyirmót II (1),szépvoltfiúk (1),NB3 (1),meglepetés (1),Wlatner Róbert (1),futball (1),győznikéne (1),egypont (1),sokhelyzetkimaradt (1),góltkénelőni (1),Meglepetés (1),Fricska (1),hárompont (1),U16ű (1),nyernikell (1),Kaposvári Rákóczi FC (1),negyedik hely (1),Budapest Honvéd II (1),Labdarúgó Akadémia (1),gólzsák (1),Illés Akadémia (1),SZEOL (1),Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia (1),magyar foci (1),húsvét (1),menetrend (1),Kaposvári Rákóczi (1),ezttörtént (1),nemtréfa (1),stadionfelújítás (1),Rákóczi-stadion (1),modernizálás (1),visszavágó (1),felújítás (1),meghívás (1),elindult (1),vacsora (1),beszálló (1),titok (1),piros lap (1),sajtó (1),sajtótájékoztató (1),esemény (1),pofon (1),rákóczifc (1),1 (1),eltiltás (1),Rákóczi (1),egynap (1),UTE (1),Haladás (1),Kaposfüred (1),harmadosztály (1),forduló (1),képek (1),Pál Tamás (1),Balajcza Szabolcs (1),toborzó (1),fiatalok (1),gyerekek (1),Balázs Benjámin (1),sportfotók (1),Kraci (1),Sopron (1),Magyar Labdarúgó Szövetség (1),Licenc (1),megvan (1),Ferencváros (1),Waltner-csapat (1),időpont (1),Videoton FC II. (1),FTC (1),Zsivoczky Péter (1),III. kerület (1),Budapest Honvéd (1),győzni akarunk (1),kell a három pont (1),Hajrákóczi (1),pedigjóvolt (1),ellenőr (1),Fegyelmi Bizottság (1),büntetés (1),pirotechnika (1),negyedikhely (1),Labdarúgó (1),labdarágás (1),start (1),csakamagyarfoci (1),mennyeibajnokság (1),nyugaticsoport (1),meccs (1),Akadémia (1),Vasas (1),III. ker (1),elsőre (1)

Az éremátadás képei

galéria éremátadás Lang Róbert fotó labdarúgs foci NB III. Nyugaticsoport Kaposvár Kaposvári Rákóczi FC

Fotók: Lang Róbert

Tovább

A záróforduló eredményei

Az NB III. Nyugati csoportjának 34., egyben utolsó fordulójában, mint már arról beszámoltunk kiütéses győzelmet aratott együttesünk a Gyirmót FC fiókcsapata felett, a találkozót ide kattintva lehet teljes egészében megtekinteni.

A feljutó győriek vereséggel búcsúztak a harmadosztálytól, bár a volt kaposvári, Kulcsár Kornél góljával még ők szereztek vezetést végül a hazai pályán játszó Csepel kétgólos győzelmet aratott.
A versenykiírás szerint a már korábban kizárt Tatabánya FC mellett a Diósd, a Komárom VSE, a Hévíz SK és a Sárvár FC esett ki a harmadik vonalból.

A forduló eredményei: Budapest Honvéd-MFA. II.–III. ker. TVE 0–2, Csepel FC–ETO FC Győr 3–1, Tarr Andráshida SC–FC Ajka 1–2, Érdi VSE–Puskás Akadémia FC 2–2, VLS Veszprém–Komárom VSE 2–1, Hévíz SK–Videoton FC II. 3–1, Sárvár FC–Csornai SE 0–0. A Diósd csapata szabadnapos volt.

NB III. Nyugaticsoport záróforduló utolsó bajnoki foci labdarúgás további eredmények

Tovább

A Gyirmót FC Győr II. elleni mérkőzés galériája

galéria NB III. Nyugaticsoport győzelem hajrákóczi Kaposvár Rákóczi FC Gyirmót FC Győr II. foci magyarfoci

A fotókat Lang Róbert készítette.

Tovább

Idényt zár a Rákóczi: győzelem, bronzérem, gólkirályi cím

Vasárnap a Gyrimót második csapata ellen fejezi be bajnoki szereplését a Kaposvári Rákóczi. Artner Tamás fiai a labdarúgó NB III nyugati csoportjában már biztosan bronzérmesek, és szeretnének győzelemmel és jó játékkal búcsúzni a közönségtől és a Cseri úti pályától.

Három fordulóval a bajnokság vége előtt már eldőlt, hogy a Rákóczi a harmadik helyen végez a szezonban. A bajnok Győri ETO és a második Érd mögött végeztek Artner Tamásék, ami újoncként remek teljesítmény, ha a hátteret és a célokat nézzük, no meg az őszi szereplés nagy részét, akkor lehet bennünk hiányérzet. A Gyirmót második csapata ellen viszont csak egy cél lehet, a győzelem. Hujber Tamás számára pedig a gólkirályi cím a tét.
– Én azt gondolom, hogy már megvan a gólkirályi cím: három góllal vezetek, akik mögöttem vannak, úgy tudom, már nem játszanak az utolsó fordulóban. Az volt a célom a bajnokság elején is, hogy gólkirály legyek, és meg is valósul az álmom – mondta Hujber Tamás.
A csapat legeredményesebb játékosa 19 gónál tart, és előfordulhat, hogy visszarendeli nevelőegyesülete, az MTK. Mivel a kék-fehérek kiestek az élvonalból, magyar játékosokkal szeretnének visszajutni. Torghelle Sándor helye pedig a jelek szerint megüresedik.
A kaposváriak nemcsak a szezontól, hanem a Cseri úti pályától is búcsúznak a Gyirmót ellen, mivel ősszel már a megújult Rákóczi stadionban rendezhetik a bajnoki mérkőzéseket. Addig azonban még vár a csapatra egy hazai meccs, ahol illene kiszolgálni a szurkolókat.
– A múlt heti, ajkai 4-0-s vereség egy nagy pofon volt nekünk. A Gyirmót ellen mindenképpen győzni szeretnénk, és egy közönségszórakoztató játékkal búcsúzni a szezontól – fogalmazott hadaró Valentin.
A mérkőzés vasárnap 18 órakor kezdődik, a találkozó után kerül sor a bajnoki bronzérmek átadására is. A zöld-fehérek tehát éremmel vonulhatnak a nyári pihenőre.

A találkozóról twitter és facebook oldalunk is beszámolunk percről-percre.

Tovább

A Komárom okozta a forduló meglepetését

Arról már beszámoltunk, hogy csapatunk négygólos vereséget szenvedett Ajkán, de nézzük, hogyan alakultak a 33., utolsó előtti forduló eredményei.

A Komárom VSE a forduló meglepetését szolgáltatta azzal, hogy legyőzte a tabella második helyén álló Érdet. A Csorna–Budapest Honvéd II. és a Gyirmót II.–Csepel összecsapás is döntetlennel ért véget. Megszakadt a III. kerületiek kilenc mérkőzés óta tartó nyeretlenségi szeriája, hiszen Kenesei Krisztiánék nyerni tudtak a Hévíz ellen. A bajnok Győr a Sárvár ellen is begyűjtötte a három pontot, míg a diósdi együttes ezen a héten sem állt ki.

További eredmények: Videoton FC II.–VLS Veszprém 1–2, Komárom VSE–Érdi VSE 5–2, Csornai SE–Budapest Honvéd-MFA II. 2–2, III. ker. TVE–Hévíz SK 1–0, Diósd–Tarr Andráshida SC 0–3 (játék nélkül), Gyirmót FC Győr II.–Csepel FC 0–0, ETO FC Győr–Sárvár FC 2–0.