blogavatar

A Kaposvári Rákóczi FC blogja. A somogyi megyeszékhely labdarúgó csapata jelenleg az NB III. Nyugati csoportjában szerepel, de a vezetőség, a szakmai stáb valamint a játékosok is mindent megtesznek azért, hogy a jövőben újra magasabb osztályban szerepelhessen a klub.

Utolsó kommentek

Címkefelhő

NB III. (37),Kaposvár (35),foci (33),Kaposvári Rákóczi FC (30),Rákóczi (27),labdarúgás (24),Nyugaticsoport (24),Rákóczi FC (20),győzelem (19),hajrákóczi (19),magyarfoci (14),U19 (9),U17 (8),BFLA (8),U15 (8),utánpótlás (8),NB II. (8),upfoci (8),előzetes (8),NB I. (7),U16 (7),U14 (7),Nyugati csoport (6),vereség (6),bronzérem (6),Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia (5),Hujber Tamás (5),további eredmények (5),Komárom (4),Bene Ferenc (4),Artner Tamás (4),eredmények (4),MLSZ (4),harmadik hely (4),galéria (4),Nyugaticsport (4),soccer (4),Pécs (3),Kecskemét (3),sport (3),29. forduló (3),Bene Akadémia (3),III. ker. TVE (3),gólkirály (3),gól (3),Ajka (3),dobogó (3),up (3),bajnokcsapat (3),NB III (3),3 pont (3),Diósd (3),tabella (3),Szakály Attila (2),27. forduló (2),Csepel (2),bentmaradás (2),változás (2),30. forduló (2),NB III. (2),fotó (2),stadion (2),FC Ajka (2),Labdarúgás (2),döntetlen (2),széria (2),Felcsút (2),bajnokság (2),football (2),három pont (2),Újpest (2),eztörtént (2),DVTK (2),Vác (2),Gyirmót FC Győr II. (2),3 (2),kiállítás (2),visszaszámlálás (2),felkészülés (2),Érd (2),Érdi VSE (2),akadémia (2),bajnok (2),győzni szeretnénk (2),Videoton (2),Veszprém (2),NB III. Nyugati csoport (2),cél a bajnoki cím (2),bajnoki cím (2),Székesfehérvár (2),fotók (2),PMFC (2),blog (2),Hévíz (2),Ivancsics Gellért (2),Komárom VSE (2),Videoton II. (1),Nagy Krisztián (1),Puskás Akadémia FC II (1),Lang Róbert (1),nevezés (1),harmadikhely (1),siker (1),előszezon (1),U18 (1),sorozat (1),edzőmeccsek (1),Koprivinca (1),első hely (1),Kaposvári Rákóczi BFLA (1),31. forduló (1),PAFC (1),Konrád László (1),Puskás Akadémia (1),videó (1),Waltner Róbert (1),elmaradt meccs (1),horvát (1),éremátadás (1),Lang Róbert fotó (1),magyar futball (1),utolsó bajnoki (1),záróforduló (1),gólzápor (1),Kollega Krisztián (1),Pintér András (1),Nagy Krisztián (1),szezonzáró (1),értékelő (1),Andorka Péter (1),Fodor Marcell (1),szerződés (1),új igazolás (1),Bene Ferenc (1),NB I (1),erősítés (1),labdarúgs (1),NB II (1),Gyirmót II. (1),vége (1),Langfotó (1),Győr (1),Csorna (1),Szentlőrinc (1),elmaradt (1),Cseri út (1),Miskolc (1),Grosics Akadémia (1),jó sorotat (1),győzelmi széria (1),játékosok (1),Lendva (1),Hadaró Valentin (1),ünneplés (1),Rákózci (1),szezonzárás (1),Gyirmót II (1),meglepetés (1),szlovén (1),szépvoltfiúk (1),NB3 (1),Wlatner Róbert (1),futball (1),győznikéne (1),egypont (1),sokhelyzetkimaradt (1),góltkénelőni (1),Meglepetés (1),Fricska (1),hárompont (1),U16ű (1),nyernikell (1),Kaposvári Rákóczi FC (1),negyedik hely (1),Budapest Honvéd II (1),Labdarúgó Akadémia (1),gólzsák (1),Illés Akadémia (1),SZEOL (1),Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia (1),magyar foci (1),húsvét (1),menetrend (1),Kaposvári Rákóczi (1),ezttörtént (1),nemtréfa (1),stadionfelújítás (1),Rákóczi-stadion (1),modernizálás (1),visszavágó (1),felújítás (1),meghívás (1),elindult (1),vacsora (1),beszálló (1),titok (1),piros lap (1),sajtó (1),sajtótájékoztató (1),esemény (1),pofon (1),rákóczifc (1),1 (1),eltiltás (1),Rákóczi (1),egynap (1),UTE (1),Haladás (1),Kaposfüred (1),harmadosztály (1),forduló (1),képek (1),Pál Tamás (1),Balajcza Szabolcs (1),toborzó (1),fiatalok (1),gyerekek (1),Balázs Benjámin (1),sportfotók (1),Kraci (1),Sopron (1),Magyar Labdarúgó Szövetség (1),Licenc (1),megvan (1),Ferencváros (1),Waltner-csapat (1),időpont (1),Videoton FC II. (1),FTC (1),Zsivoczky Péter (1),III. kerület (1),Budapest Honvéd (1),győzni akarunk (1),kell a három pont (1),Hajrákóczi (1),pedigjóvolt (1),ellenőr (1),Fegyelmi Bizottság (1),büntetés (1),pirotechnika (1),negyedikhely (1),Labdarúgó (1),labdarágás (1),start (1),csakamagyarfoci (1),mennyeibajnokság (1),nyugaticsoport (1),meccs (1),Akadémia (1),Vasas (1),III. ker (1),elsőre (1)

A III. ker. TVE elleni mérkőzésünk képekben

galéria képek fotók sportfotók labdarúgás foci győzelem Kaposvári Rákóczi FC hajrákóczi III. ker. TVE NB III. Nyugaticsoport Kaposvár Rákóczi FC Rákóczi Kraci

A kiváló képeket Lang Róbert készítette.

Tovább

Leszakadt a Csorna

A labdarúgó NB III. Nyugati csoportjának 28. fordulójának nem botlottak az élen állók. A listavezető győriek kiélezett mérkőzésen verték meg a Puskás Akadémia második együttesét, míg a második helyen álló Érd a Veszprém csapatát múlta felül. A forduló rangadóján az Ajka legyőzte a Csornát, így utóbbi gárda leszakadt a harmadik helyért küzdőkről. Együttesünk, mint arról már beszámoltunk, magabiztos sikert aratott a III. ker. TVE felett, s továbbra is egy pont a hátrányunk az Ajkával szemben.

A forduló eredményei: Érdi VSE–VLS Veszprém 2–1, Sárvár FC–Komárom VSE 0–1, FC Ajka–Csornai SE 2–0, Gyirmót FC Győr II.–Diósd 2–1, Tarr Andráshida SC–Budapest Honvéd-MFA II. 1–0, Csepel FC–Videoton FC II. 1–0, ETO FC Győr–Puskás Akadémia FC II. 2–1.

NB III. hajrákóczi Rákóczi FC soccer football Kaposvár III. ker. TVE foci magyarfoci harmadosztály Nyugaticsoport Kaposvári Rákóczi FC eredmények eztörtént forduló

Tovább

Magabiztos siker az óbudaik ellen

A Budapest Honvéd II. felett aratott győzelem meghozta a játékosok önbizalmát, s a III. ker. TVE együttesét már magabiztosan győztük le a 28. fordulóban.

NB III. győzelem Kaposvár Rákóczi Kaposvári Rákóczi FC Rákóczi FC hajrákóczi nyugaticsoport foci labdarágás futball magyarfoci csakamagyarfoci mennyeibajnokság három pont III. kerület III. ker. TVE Zsivoczky Péter Hujber Tamás Szakály Attila gól kiállítás

A mérkőzés elején a rutinos, volt válogatott támadó, Kenesei Krisztián lövése kis híján utat talált Gőcze Gergő kapujába, de ezzel a vendégek ellőtték az összes puskaporukat. Szakály Attila révén már a tizenegyedik percben nálunk volt az előny, s nagy mezőnyfölényt alakítottunk ki. Nem igazán bírták a nyomást a fővárosiak, akik egyre többet szabálytalankodtak. Ennek eredményeképp Domokos Bálintot a második sárga lapja után már a 39. percben mehetett zuhanyozni.
A következő gólra a második félidő feléig kellett várnia a közönségnek, de ekkor öt percen belül előbb Hujber Tamás egy kipattanó (aki ezzel a góllal beérte a góllövő listát eddig 16 találattal egyedül vezető Kenesei Krisztiánt), majd a csereként beálló Zsivoczky Péter szép cselek után vette be az óbudaiak kapuját. Utóbbi játékosunk igen jól szállt be a mérkőzésbe, hiszen a lefújás előtt kevéssel meg egy kapufa is fűződik a nevéhez.

A kaposváriak akár fölényesebb győzelmet is arathattak volna, de így is sem forgott veszélyben a sikerük. Mivel az Ajka három pontot szerzett a Csorna ellen, így maradtunk a tabella negyedik helyén.

Kaposvári Rákóczi FC–III. Kerületi TVE 3–0 (1–0)
Kaposvár, Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia, 200 néző. V.: Lapath (Bati, Rózsás).
Kaposvári Rákóczi FC: Gőcze – Nagy J., Szabó A., Lakatos G., Hadaró – Vadas (Zsivoczky P., a szünetben) – Szakály A. (Mayer, 72. p.), Pintér A., Hampuk (Fonyódi, 56. p.) – Hujber, Ivancsics. Vezetőedző: Artner Tamás.
III. ker. TVE: Jeszenszky – Móczó, Pálfalvi, Szilágyi M., Kis B. – Szűcs L., Kaszai (Szkunc, 58. p.), Katona (Keresztessy, 78. p.), Domokos, Madarász Á. – Kenesei (Bartha, a szünetben). Szakmai igazgató: Tóth András.
Gólszerzők: Szakály A. (11. p.), Hujber (63. p.), Zsivoczky P. (68. p).
Kiállítva: Domokos (39. p.).

Fotók: Lang Róbert