blogavatar

A Kaposvári Rákóczi FC blogja. A somogyi megyeszékhely labdarúgó csapata jelenleg az NB III. Nyugati csoportjában szerepel, de a vezetőség, a szakmai stáb valamint a játékosok is mindent megtesznek azért, hogy a jövőben újra magasabb osztályban szerepelhessen a klub.

Utolsó kommentek

Címkefelhő

NB III. (35),Kaposvár (35),foci (33),Kaposvári Rákóczi FC (29),Rákóczi (27),Nyugaticsoport (24),labdarúgás (23),Rákóczi FC (20),győzelem (19),hajrákóczi (17),magyarfoci (13),U19 (9),U17 (8),NB II. (8),utánpótlás (8),U15 (8),előzetes (8),BFLA (8),upfoci (8),U16 (7),U14 (7),NB I. (7),bronzérem (6),Nyugati csoport (6),vereség (6),további eredmények (5),Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia (5),Hujber Tamás (5),eredmények (4),Komárom (4),harmadik hely (4),galéria (4),Bene Ferenc (4),Nyugaticsport (4),soccer (4),sport (3),Artner Tamás (3),Pécs (3),Bene Akadémia (3),Kecskemét (3),3 pont (3),Diósd (3),Ajka (3),gólkirály (3),gól (3),up (3),MLSZ (3),dobogó (3),III. ker. TVE (3),29. forduló (3),bajnokcsapat (3),NB III (3),tabella (3),NB III. Nyugati csoport (2),football (2),Székesfehérvár (2),eztörtént (2),bajnok (2),cél a bajnoki cím (2),Csepel (2),27. forduló (2),Videoton (2),bentmaradás (2),győzni szeretnénk (2),FC Ajka (2),Újpest (2),Vác (2),Szakály Attila (2),bajnoki cím (2),fotó (2),30. forduló (2),Komárom VSE (2),blog (2),változás (2),három pont (2),bajnokság (2),DVTK (2),Felcsút (2),széria (2),Labdarúgás (2),fotók (2),Ivancsics Gellért (2),stadion (2),PMFC (2),döntetlen (2),3 (2),Gyirmót FC Győr II. (2),Hévíz (2),Veszprém (2),akadémia (2),visszaszámlálás (2),Érd (2),Érdi VSE (2),kiállítás (2),NB III. (2),erősítés (1),siker (1),Nagy Krisztián (1),értékelő (1),Szentlőrinc (1),szezonzáró (1),PAFC (1),Kaposvári Rákóczi BFLA (1),Lendva (1),Koprivinca (1),Lang Róbert (1),Lang Róbert fotó (1),edzőmeccsek (1),Fodor Marcell (1),Andorka Péter (1),U18 (1),szerződés (1),Rákózci (1),új igazolás (1),Videoton II. (1),Bene Ferenc (1),NB I (1),labdarúgs (1),Puskás Akadémia (1),éremátadás (1),első hely (1),Konrád László (1),NB II (1),Waltner Róbert (1),videó (1),záróforduló (1),játékosok (1),szlovén (1),Csorna (1),Győr (1),Gyirmót II. (1),elmaradt (1),Langfotó (1),elmaradt meccs (1),szépvoltfiúk (1),meglepetés (1),elsőre (1),Hadaró Valentin (1),ünneplés (1),NB3 (1),vége (1),szezonzárás (1),Cseri út (1),győzelmi széria (1),horvát (1),harmadikhely (1),Puskás Akadémia FC II (1),felkészülés (1),magyar futball (1),sorozat (1),Gyirmót II (1),31. forduló (1),Nagy Krisztián (1),Grosics Akadémia (1),gólzápor (1),jó sorotat (1),Miskolc (1),Kollega Krisztián (1),Wlatner Róbert (1),Pintér András (1),utolsó bajnoki (1),labdarágás (1),győznikéne (1),egypont (1),sokhelyzetkimaradt (1),góltkénelőni (1),Meglepetés (1),Fricska (1),hárompont (1),U16ű (1),nyernikell (1),Kaposvári Rákóczi FC (1),negyedik hely (1),Budapest Honvéd II (1),Labdarúgó Akadémia (1),gólzsák (1),Illés Akadémia (1),SZEOL (1),Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia (1),magyar foci (1),húsvét (1),menetrend (1),Kaposvári Rákóczi (1),ezttörtént (1),nemtréfa (1),stadionfelújítás (1),Rákóczi-stadion (1),modernizálás (1),visszavágó (1),felújítás (1),meghívás (1),elindult (1),vacsora (1),beszálló (1),titok (1),piros lap (1),sajtó (1),sajtótájékoztató (1),esemény (1),pofon (1),rákóczifc (1),1 (1),eltiltás (1),Rákóczi (1),egynap (1),UTE (1),Haladás (1),Pál Tamás (1),Kaposfüred (1),harmadosztály (1),forduló (1),Balajcza Szabolcs (1),Balázs Benjámin (1),toborzó (1),fiatalok (1),gyerekek (1),képek (1),sportfotók (1),Ferencváros (1),Sopron (1),Magyar Labdarúgó Szövetség (1),Licenc (1),Waltner-csapat (1),FTC (1),Kraci (1),időpont (1),Videoton FC II. (1),Zsivoczky Péter (1),III. kerület (1),Budapest Honvéd (1),győzni akarunk (1),kell a három pont (1),Hajrákóczi (1),pedigjóvolt (1),ellenőr (1),Fegyelmi Bizottság (1),büntetés (1),pirotechnika (1),negyedikhely (1),Labdarúgó (1),start (1),futball (1),csakamagyarfoci (1),mennyeibajnokság (1),nyugaticsoport (1),meccs (1),Akadémia (1),Vasas (1),III. ker (1),megvan (1)

Újra győzelmet ünnepelhettünk Csepelen

A 27. fordulóban a Budapest Honvéd II. csapata ellen léptünk pályára a Csepel Stadionban, ahol három mérkőzést követően újra győzelemnek örülhettünk.

Jól kezdtük a mérkőzést, már az első tíz percben vezetést szerezhettünk volna, de Ivancsics Gellért buktatásáért megítélt büntetőt Szakály Attila csúnyán fölé rúgta. A hazaiak ezt követően Kovács Dániel átlövéséből megszerezték a vezetést (1–0), de nem törtünk meg a góltól, s küzdöttünk tovább. Ennek meglett az eredménye, hiszen Hujber Tamás beadását Szakály Attila jóvátéve hibáját a kapu közepébe lőtte. (1–1). Rózsahegyi kapufájánál szerencsénk volt, majd egy szép támadás végén pedig a vezetését is megszereztük. Hujber Tamás, Kollega Krisztián volt a labda útja, majd utóbbi lőtte ki a jobb felsőt (1–2). Kis híján kettővel növelhettük volna előnyünket, de Horváth András hatalmas bravúrral kiszedte Nagy Krisztián fejesét a bal felsőből. A félidő végén több helyzetet is kidolgoztak a fővárosiak, de újabb gól már nem esett ebben a játékrészben.
A második félidőben Kollega Krisztián bombagóljával növeltük előnyünket, majd a találkozó lefújása előtt kevéssel Pintér András öngólja izgalmassá tette az utolsó perceket, de újabb gól már nem esett a találkozón.

Artner Tamás: Jól felkészült Honvéddal találkoztunk, gyorsak és szervezettek voltak. Úgy érzem, hogy a helyzetek alapján még nagyobb különbséggel is megnyerhettük volna a mérkőzést.

Gálhidi György: Jobban játszott a Kaposvár. Az első félidőben a középpályán volt problémánk, nem tudtuk megállítani az ellenfelet. Nagy taktikai harc folyt, amiből mi kerültünk ki vesztesen. Több párharcot kellett volna nyerni és racionálisabban játszani.

Budapest Honvéd II.–Kaposvári Rákóczi FC 2–3 (1–2)
Budapest, Csepel Stadion, 30 néző. V.: Kátai (Ambrus, Pipicz).
Budapest Honvéd II.: Horváth A. – Csábi (Soós, 76. p.), Palmes, Márton, Máté – Rózsahegyi, Göblyös – Bíró (Erdős, 30. p.), Kovács D., Lukács – Tóth B. (Toth H., 59. p.) Vezetőedző: Gálhidi György.
Kaposvári Rákóczi FC: Gőcze – Nagy J., Szabó A., Vadas, Hadaró – Nagy K. (Vajda R., 65. p.), Szakály A., Pintér A., Ivancsics (Márton, 88. p.), Kollega K. (Hampuk, 72. p.) – Hujber. Vezetőedző: Artner Tamás.
Gólszerzők: Kovács D. (15. p.), Pintér A. (88. p. – öngól), illetve Szakály A. (17. p.), Kollega K. (29. és a 69. p.)
Sárga lap: Kollega K. (42. p.), Nagy K. (61. p.).

Tovább

Változott a menetrend

A húsvéti ünnepekre való tekintettel változott az NB III. Nyugati csoportjában a 27. forduló menetrendje. Ennek értelmében az eredetileg vasárnapra kiírt Budapest Honvéd II. elleni bajnoki mérkőzésünk 2017. április 14.-én, pénteken 15 órakor kerül megrendezésre. A helyszín is változott, ugyanis a csepeli stadionban lépünk pályára. A tavasz folyamán egyszer már nyertünk a XXI. kerületben, reméljük ezúttal sem lesz másképp.

NB III.  Budapest Honvéd II labdarúgás Nyugaticsport húsvét menetrend változás 27. forduló Csepel Rákóczi FC Rákóczi Kaposvári Rákóczi FC Kaposvári Rákóczi Kaposvár foci magyar foci